Кошик
416 відгуків

Студійне обладнання

Асортимент студійного обладнання:

  • Звукові карти і інтерфейси – інтегрований апаратний кодекс, який також може представляти собою розширену карту, встановлену в спеціально призначений слот. У будь-якому разі, той чи інший варіант підходить для роботи з відповідним обладнанням.
  • Рекордери – технічний модуль, призначений для запису фізичного носія і будь-якого вхідного сигналу.
  • Накладні навушники – актуальність пропозиції полягає в тому, що не дивлячись на професійний акцент обладнання, передбачений мінімальний витрата бюджетних коштів (економ і середнього класу).
  • Мікрофон – головний інструмент виконавця, які ділиться на три основні категорії: конденсаторні, динамічні і стрічкові. Головною відмінністю категорій, є: динаміка, частота, чутливість і спрямованість. Вибір інструментальних мікрофонів залежить від підібраного музичного обладнання і від індивідуальних уподобань самого музиканта.
  • Мікрофонні стійки – незамінний атрибут, як сценічної діяльності, так і студійної. Сьогодні, великим попитом користуються мікрофонні стійки «журавель» - найчастіше використовується з легких металів, дозволяють вибрати кут нахилу і висоту, що робить стійки більш функціональними і практичними. Часто використовується, як вокалістами, так і инструментальщиками.
  • Студійні монітори – функція налаштування еквалайзера, чудовий дизайн і головне якість відтворення. Ці переваги дозволяють використовувати обладнання, не тільки в студії звукозапису, але й у себе вдома.
  • Сабвуфери – що стосується посилення потужності то, як правило їх поділяють на активний і пасивний. Обидва види відмінно підходять як для використання в домашніх умов, так і для професійної студії звукозапису. Все залежить від переваги споживача та мету, яку він переслідує. Простий в управлінні і установці!
  • Мікшер – абсолютно, незамінний модуль управління цілого комплексу звукових пристроїв. По суті, це «мозок» - центр управління, всіх необхідних елементів у вашому музичному царстві.

Ми розглянули базові і найбільш важливі модулі необхідного устаткування для вашої майбутньої студії і це далеко не все, що може запропонувати споживачу, інтернет–магазин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner